درباره ما

درباره ما

با توجه به نیاز روز افزون لوازم ورزشی استاندارد و با کیفیت فروشگاه اینترنتی مارک استوک هم درصدد است که سهم در تامین این نیاز جامعه باشد . 

استفاده از لوازم ورزشی غیر استاندارد می تواند ضربات جبران ناپذیری به جسم ورزشکاران وارد نماید بنابراین استفاده از لوازم کارشناسی شده، استاندارد و با کیفیت لازمه ورزش و حتی فعالیت های روزمره می باشد .

پیدا کردن و خرید لوازم اورجینال با توجه به تحریم های که علیه کشورمون شده است بسیار دشوار و در خیلی از شهر ها غیر ممکن هست بنابراین فروشگاه اینترنتی مارک استوک خدمات خود را به صورت اینترنتی هم در سطح کشور ارائه خواهد داد تا تمامی کسانی که این دغدغه را دارند با خیال راحت بتواند کالایی اورجینال و پرکیفیت را خریداری نمایند.

فروشگاه اینترنتی مارک استوک در زمینه های لوازم ورزشی برای فعالیت های روزمرره مانند پیاده روی و همچنین رشته های ورزشی مانند دو، فوتبال،والیبال ، کوهنوردی و...  فعالیت خواهد داشت.

  • فروشگاه اینترنتی مارک استوک 7 روز هفته بصورت 24 ساعته فعالیت نموده و پشتیبانی کامل سفارشات را خدمت شما ارائه می‌دهد. 
  • مشتریان عزیز می توانند تمامی مراحل از سفارش تا ارسال را در پنل کاربری خود مشاهده  و بررسی نمایند.
  • هنگام تکمیل اطلاعات گیرنده می توانند اطلاعات شخص دیگری را به عنوان گیرنده وارد نمایند.
  • در صورت درخواست توسط مشتری همراه با ارسال سفارش فاکتور رسمی همراه آن قرار داده خواهد شد.
  • با توجه به ارسال کلیه سفارشات با ناوگان های رسمی مانند پست ، تیپاس و... کلیه سفارشات در روزهای غیر تعطیل ارسال  می شود.

فروشگاه اینترنتی مارک استوک با مدیریت آقای سلیمان رستم زاده پایه ریزی شده و تمامی اطلاعات حقیقی و حقوقی ازجمله مدارک ، نماد های اعتماد الکترونیکی،ساماندهی و ... شامل اطلاعات ایشان می باشد

امید است که بتواند گام کوچکی در تامین این نیاز داشته باشد.